אפקוט | דיסני וורלד, אורלנדו​

אפקוט (EPCOT) הוא הפארק השני שנפתח בדיסני וורלד שבאורלנדו, אחת עשרה שנים בדיוק אחרי המג'יק קינגדם (Magic Kingdom).
הסמל שלו הוא הכדור הגדול שנמצא בכניסה לפארק ומכיל את המתקן Spaceship Earth. קוטרו של הכדור הוא כ-50 מטר והוא שוקל מעל ל-7,000 טון.

הפארק מחולק לשני אזורים עיקריים – Future World (שכולל גם את The Land ו- The Seas) ו- World Showcase, ואפשר למצוא בו ממתקני הדגל של דיסניוורלד, כמו גם אטרקציות בין הפחות פופולריות שתוכלו למצוא בפארקים של דיסניוורלד. בעיניי – הקסם של אפקוט הוא לאו דווקא במתקנים שלו (למרות שיש בו גם כאלו שאסור לפספס בעיניי!), אלא באוירה שלו, בקסם שאפשר למצוא בפינות הנסתרות שבו ובאוכל המעולה שבו.
בנוסף, באפקוט מתרחשים הפסטיבלים השווים שלדיסני וורלד יש להציע, בינהם ה-Food and Wine Festival שמתרחש בסתיו, ה- Flower and Garden Festival באביב, ו- International Festival of the Arts בחורף. כולם כמובן משמשים תירוץ לדוכנים של אוכל שווה מכל העולם ברחבי הפארק.

הכדור של Spaceship Earth הוא לא האלמנט שובר השיאים היחיד שיש באפקוט. האקווריום (אם אפשר לקרוא ככה למשהו בגודל הזה) שניתן לראות במתקן של נמו (The Seas With Nemo and Friends) מכיל כ-21.5 מליון ליטרים של מים, ומהווה בית ליותר מ-3000 יצורי ים ודגים. זוהי אחת מהסביבות הימיות הגדולות ביותר שנוצרו בידי אדם בעולם כולו.

לכל מי מכם שתוהה – בהחלט אפשר לבלות כאן יום שלם, ועדיין לא להספיק לראות הכל.

פוסטים רלוונטיים לאפקוט:

שתפו אותי 🙂

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest