דיסני'ז הוליווד סטודיוז | דיסני וורלד, אורלנדו

דיסני'ז הוליווד סטודיוז (Disney's Hollywood Studios) נפתח בשנת 1989 תחת השם Disney's MGM Studios, והפך לפארק השלישי בדיסני וורלד שבאורלנדו. על אף שהוליווד סטודיוז מכיל כמה מהאטרקציות הכי פופולריות בדיסניוורלד (וגם ה'אקסטרימיות' ביותר שיש לפארקים של דיסני באורלנדו להציע) – הוא נחשב בעיני רבים בשנים האחרונות כמעט כחצי פארק.

עם הפתיחה בקיץ 2019 של האזור החדש של מלחמת הכוכבים: קצה הגלקציה (Star Wars: Galaxy's Edge), האזור החדש של 'צעצוע של סיפור' והמתקן החדש של מיקי מאוס (ומיני כמובן!) – בהחלט אפשר לומר שדיסני'ז הוליווד סטודיוז צבר תאוצה ונמצא בשיא של התחדשות ופופולאריות.
המתקן החדש של מיקי ומיני שעונה לשם 'Mickey & Minnie's Runaway Railway', הינו המתקן הראשון בכל פארקי דיסני שמוקדש לעכבר המפורסם בעולם – מיקי מאוס.
המתקן ממוקם בתוך התאטרון הסיני, והחליף את The Great Movie Ride – אחד המתקנים המזוהים ביותר עם הפארק. The Great Movie Ride נפתח עם פארק הוליווד סטודיוז, והכיל סצנות מהסרטים הגדולים ביותר שנראו בקולנוע – אך הפך מיושן עם השנים.

אם כבר אנחנו בענייני שבירת שיאים, אז עוד שתי עובדות מעניינות:

הראשונה – רכבת ההרים של להקת איירוסמית' שממוקמת בדיסני'ז הוליווד סטודיוז באורלנדו, הייתה המתקן הראשון של דיסני שבו המבקרים מצאו עצמם במצב מהופך (לופ).

השניה – המופע של היפה והחיה (Beauty and the Beast Live on Stage) עלה בשנת 1991, באותו היום בו יצא הסרט 'היפה והחיה' לקולנוע, והוא המופע החי הותיק ביותר שרץ בדיסני וורלד, אורלנדו.

מפת הפארק:

מפת הפארק - דיסני'ז הוליווד סטודיוז, דיסני וורלד, אורלנדו

Park map is official by Disney

פארקים נוספים בדיסני וורלד:

פוסטים רלוונטיים להוליווד סטודיוז:

שתפו אותי 🙂