דיסניוורלד | אורלנדו, פלורידה​

דיסניוורלד הוא הגדול מבין מתחמי הפארקים של דיסני בעולם, ומכיל ארבעה פארקי נושא (Theme Parks) – מג'יק קינגדום, אנימל קינגדום, אפקוט ודיסני'ז הוליווד סטודיוז. מלבדם, הוא מכיל גם שני פארקי מים – דיסני'ז טייפון לגון ודיסני'ז בליזרד ביץ', ומתחם יפיפה של אוכל וקניות הנקרא דיסני ספרינגס (Disney Springs, לשעבר דאונטאון דיסני), ומעל 25 מלונות.

כדי להכיל את כל אלו, דיסני וורלד משתרע על שטח של מעל ל-103 ק"מ מרובע.
סתם לצורך השוואה – גודלה של תל אביב רבתי הוא כ- 52 ק"מ מרובע. בקטנה 🙂

לעומת הפארקים של יוניברסל אורלנדו, בהם תמצאו מתקנים רבים עם מגבלת גובה שתשאיר את הילדים הצעירים שלכם מחכים בחוץ (או באזורים ספציפים המותאמים לילדים), הפארקים של דיסניוורלד מתאימים לכל הגילאים. מהילדים הצעירים ביותר ועד סבא וסבתא, כולם יכולים למצוא משהו שמתאים בדיוק בשבילם.

דיסני וורלד אורלנדו פלורידה

ארבעת הפארקים של דיסני וורלד (ובכלל הפארקים של דיסני ברחבי העולם) אינם פארקי שעשועים רגילים. הם Theme Parks, כלומר – פארקי נושא. מה זה אומר בפועל? שכאשר אתם דורכים בתוך אחד הפארקים, אתם עוברים לעולם אחר. עולם שמעוצב אחרת, מריח ונראה אחרת – עולם של נסיכות, של דמויות מצוירות, של חיות או של סרטים (והרשימה עוד ארוכה)… כל אלמנט בו מתוכנן בקפידה כדי להכניס אתכם אל תוך החוויה שנוצרה עבורכם.

העובדה הזו מאפשרת לכל אחד מהפארקים להיות עולם ומלואו, ששונה בתכלית מהאחרים. חשבתם ש"ראיתם אחד, ראיתם את כולם"? לא כאן. אז בואו נקפוץ למים ונגלה אילו פארקים יש לדיסניוורלד להציע:

מג'יק קינגדם:

המג'יק קינגדם הוא 'פארק הטירה' של דיסניוורלד, ובו תוכלו לגלות את הטירה של סינדרלה, אבל לא רק.
בדרך כלל מתייחסים אל המג'יק קינגדם כאל הפארק הראשי בדיסני וורלד, והוא הקלאסי ביותר מבין ארבעת הפארקים.

כמו שציינתי קודם, הפארק רחוק מלהיות לילדים בלבד ומכיל אטרקציות, סיפורים ומתקנים המתאימים לכל הגילאים.
👈 לכל מה שרציתם לדעת על מג'יק קינגדם.

אנימל קינגדם:

אנימל קינגדום היא לגמרי ממלכת החיות של דיסני וורלד באורלנדו. ממלכה המוקדשת לחיות מכל הסוגים והמינים – אמיתיות, קדמוניות ומיתיות.
תוכלו למצוא בה דינוזאורים, את הייטי האגדי מהרי ההימלאיה, את היצורים של פנדורה (כוכב הלכת מהסרט אוואטר) וחיות אמיתיות מכל העולם.

👈 לכל מה שרציתם לדעת על אנימל קינגדם.

אפקוט:

אפקוט הוא מקום מפגש של עבר ועתיד עם חגיגת תרבויות מכל רחבי העולם.
הוא ללא ספק הפארק עם האוכל הכי טוב בדיסני וורלד (ובדיסני וורלד יש אוכל טוב!), ואפשר בקלות לבלות בו יום שלם ועמוס. בימים אלו ממש אפקוט נכנס לתנופת התחדשות לקראת חגיגות יום ההולדת ה-40 שלו (בשנת 2022).

👈 לכל מה שרציתם לדעת על אפקוט.

דיסני'ז הוליווד סטודיוז:

הוליווד סטודיוז מתקרב לסיומו של תהליך חידוש ענק שהגיע לשיאו עם פתיחת האזור החדש של מלחמת הכוכבים באוגוסט האחרון.
הפארק שהחל את דרכו כמחווה להוליווד של פעם, הופך בימים אלו למוקד של קידמה ושפע של אטרקציות יוצאות דופן, ועולמות ששואבים אותך לתוכם (למשל – להרגיש כאילו אתם צעצוע בחצר של אנדי מ'צעצוע של סיפור').

👈 לכל מה שרציתם לדעת על דיסני'ז הוליווד סטודיוז.

פוסטים רלוונטיים לדיסניוורלד:

שתפו אותי 🙂