לשבור את הקרח, מארוול ומלחמת הכוכבים מגיעים אל דיסנילנד פריז

השבוע הכריז בוב אייגר, מנכ"ל חברת דיסני, על השקעה של למעלה מ-2 מיליארד יורו בפיתוח של שלושה אזורים חדשים (Lands) שעומדים לשנות את פניו של פארק "וולט דיסני סטודיוז" שבדיסנילנד פריז.
ביולי 2017 חברת דיסני רכשה את מלוא הזכויות על בעלות הפארקים בדיסנילנד פריז. מאז פתיחתו של הפארק בשנת 1992 ועד הרכישה ביולי שנה שעברה הייתה לחברת דיסני בעלות חלקית בלבד, מה שעצר אותה מלהשקיע בפיתוח והרחבה של הפארקים הקיימים.
כבר בעצם הרכישה היה ברור שחברת דיסני מגלה עניין בהגדלת הנתח של הריזורטים בפריז, וכבר בשנה שעברה נצפה בוב אייגר מסייר בריזורט עם צוות מצומצם של אימג'נירים מובילים (אימג'ניר, או Imagineer, הוא הכינוי של מהנדסי הפיתוח בחברת דיסני).

דיסנילנד פריז - איור איזורים חדשים

קצת על האזורים החדשים:

שלושת האזורים החדשים שהוכרזו – Frozen, Marvel  ו – Star wars Land.

Marvel Superhero Universe כפי הנראה יהיה הראשון מביניהם שיפתח, והוא צפוי להשתלט על השטח שנקרא Backlot. השטח מכיל כיום מספר מתקנים ותיקים שהפופולריות שלהם כבר לא כבעבר (מופע הפעלולים – Motors.. Action, וארמגדון), וגם את רכבת ההרים – Rock and Roller Coaster בכיכוב להקת איירוסמית', עליה כבר הוכרז לפני מספר שבועות שתהפוך לרכבת הרים של איירון מן בכיכובם של דמויות הנוקמים, כולל שינוי מוחלט של חיצוניות המבנה.
אזור מלחמת הכוכבים נראה כמו גרסה מוקטנת אך מאד דומה ל- "מלחמת הכוכבים: קצה הגלקסיה" – שנפתח ממש החודש בדיסנילנד קליפורניה, ויפתח בסוף אוגוסט בדיסני וורלד שבאורלנדו.
האזור של לשבור את הקרח מוצג באיורי הקונספט כממלכה מופלאה, ונראה שיביא לא רק את ארנדייל אל הפארק בפריז, אלא גם את הארמון הקפוא של אלזה בנוף מרשים ביותר של הרים.

מלבד האזורים החדשים, ייבנה אגם מלאכותי, שנראה שישנה את המבנה של הפארק ויהפוך מרכז – גם בין האזורים השונים, וגם יהווה מיקום פוטנציאלי עבור הופעות יום ולילה חדשות.

דיסנילנד פריז - קונספט ארט אזורים חדשים

עבודות הפיתוח צפויות להתחיל ממש בקרוב, מאחר ותאריך הפתיחה הראשון צפוי להיות ב-2021.
החדשות הטובות אותן אני יכולה להציע למי מכם שמתכנן לנסוע בקרוב הן שהפארק ימשיך לתפקד באופן די סדיר בתקופת הבניה כיוון שמרבית העבודה מתבצעת בשטח שאינו בשימוש כרגע, ולכן אפשר לצפות  שיהיו מעט סגירות ושינויים באופן יחסי.

עכשיו תורכם:

ספרו לי איזה מהאזורים מרגש אתכם במיוחד? אילו מתקנים הייתם שמחים לראות?

נוסעים לדיסנילנד פריז? צריכים עזרה? אשמח לעזור לכם בתכנון הטיול המושלם עבורכם.

שתפו אותי 🙂

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest