כוכבי העל מגיעים לדיסנילנד ודיסנילנד פריז

בין ההרכזות המרגשות שהיו בכנס D23 של דיסני, קיבלנו פרטים נוספים על האזורים החדשים של מארוול שעומדים להפתח בקליפורניה אדוונצ'ר פארק שבדיסנילנד קליפורניה, ובוולט דיסני סטודיוז שבדיסנילנד פריז.

האזור של מארוול בדיסנילנד פריז מגיע כחלק מתוספת גדולה לוולט דיסני סטודיוז שתעשה מהפך של ממש, וכפי הנראה ייפתח ב-2021. עוד לפני כן, בקיץ 2020 ייפתח האזור של מארוול בדיסני קליפורניה אדוונצ'ר.
שני האזורים יקראו בשם זהה – Avengers Campus. בדיסני כמו בדיסני, על אף השם הפשוט, יש מאחוריו המשך לסיפור, כאשר המילה קמפוס היא למעשה רשי תיבות:
 Centralized – Assembly – Mobilized- (to) – Prepare – Unite – (and) – Safeguared.

אזור מארוול דיסנילנד קליפורניה דיסנילנד פריז
אזור מרוול אוונג'רז הנוקמים דיסנילנד פריז קליפורניה מתקן ספיידרמן

בואו להיות ספיידרמן

האטרקציה המרכזית הראשונה שאנחנו יודעים עליה תהיה מבוססת על דמותו של ספיידרמן – לראשונה בדיסני. 

המקום יקרא Worldwide  Engineering Brigade, או בקיצורו השנון – WEB (רשת קורים). בווב נצא לנסיעה בקרוניות הנקראות Web Slinger (משהו כמו קלעי קורים) שתאפשר לנו לירות קורי עכביש ממש כמו ספיידרמן עצמו.
במהלך הנסיעה נחלץ לעזרתו של ספיידרמן, ובעזרת יכולת העל שלנו נסייע לו לתפוס רובוטי-עכביש.

בתמונה למעלה ניתן לראות גם את WEB Supplies, מה שככל הנראה תהיה חנות מוצרים ממותגים ואולי אפילו תכיל איזשהו סוג של הרכבה מותאמת אישית של ציוד גיבורי על (בדומה לסדנאות שניתן למצוא במלחמת הכוכבים: קצה הגלקסיה, בהן ניתן לבנות דורידים וחרבות אור מותאמים אישית).

אבל הדבר הכי מעניין ומרגש בכל הסיפור, היא דמותו של ספיידרמן (כפי שתוכלו לראות בהדמיה בסרטון מטה). האימג'נירים שעובדים על האזור החדש יצרו Stuntronic – שזה Stunt Audio Animatronic. דמות אודיו אנימטרוניקה שצפויה לרחף כמעט 10 מטרים באוויר מעל ראשי המבקרים. עוד לא ברור האם תהיה חלק מהמתקן של ספיידרמן או בחלק אחר של האזור – אבל בוודאות תהיה אחד הדברים המרשימים שדיסני הציגו לאחרונה.

אזור מרוול אוונג'רז הנוקמים דיסנילנד פריז דיסנילנד קליפורניה ספיידרמן

מסעדת הניסויים של פים

עוד נוכל למצוא באזור מסעדה חדשה, כפי הנראה קוויק סרוויס המבוססת על "חלקיקי פים" (Pym Particals) מהסרט אנטמן והצרעה (Ant-Man and the Wasp). או כמו שאמרו בדיסני – "חלקיקי פים ישתמשו בטכנולוגיות מתקדמות כדי להגדיל ולכווץ את האוכל במסעדה זו, ממש כמו שאנט-מן והצרעה השתמשו בהם כדי להגדיל ולכווץ כמעט כל דבר!"

מסעדת חלקיקי פים אנט-מן והצרעה אזור מרוול אוונג'רז הנוקמים דיסנילנד פריז קליפורניה

גיוס גיבורי על

עוד נוכל לראות את הסנקטום – מקום מגוריו של דוקטור סטריינג' (Doctor Strange). באיור הקונספט נוכל לראות מעין אזור במה, שכפי הנראה ישמש לסוג של מופע בשיתוף הקהל ל"גיוס גיבורי על".
המופע המתוכנן נשמע כמו המקבילה ה"מרוולית" של Jedi Training – המופע שמתקיים עדיין בהוליווד סטודיוז בדיסניוורלד והיה בדיסנילנד עד 2018.

אזור מרוול אוונג'רז הנוקמים דיסנילנד פריז קליפורניה

בשלב שני תגיע לדיסנילנד אטרקציה נוספת, שאמורה להיות השיא של האזור. אין לנו עדיין הרבה פרטים על מה יהיה באטרקציה הזו, אבל אנחנו יודעים כי האורחים יכנסו ל'קווינג'ט', ויצאו להלחם לצד גיבורי העל מסדרת הנוקמים.

כפי הנראה מדובר בטכנולוגיית מתקן חדשה לחלוטין שמייצרים בדיסני עבור מתקן זה. לפי איורי הקונספט (בהמשך) נראה כי המתקן ישים את המבקרים ממש במרכז האקשן – ייתכן ובאופן דומה ל-Flight of Passage שבפנדורה.

אזור מרוול אוונג'רז הנוקמים דיסנילנד פריז קליפורניה 3
אזור מרוול אוונג'רז הנוקמים דיסנילנד פריז קליפורניה 3

עכשיו תורכם:

לאיזה גיבור על הייתם רוצים שדיסני יקדישו אטרקציה משלו? איזה מהחלקים שאנחנו כבר יודעים עליהם באזור החדש נשמע לכם הכי שווה? ספרו לי בתגובות!

מתכננים טיול לדיסנילנד פריז? צריכים עזרה? אשמח לעזור לכם בתכנון הטיול!

שתפו אותי 🙂

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest
סגירת תפריט