מדריך אטרקציות | וולט דיסני סטודיוז, דיסנילנד פריז

כאמור, וולט דיסני סטודיוז הוא הפארק ה"מקופח" של דיסנילנד פריז.  הוא זקוק בדחיפות לשיפוץ מהיסוד, ודיסני יודעים את  זה (בגלל זה יצאו בהכרזה הזו  על האזורים החדשים שייבנו לפארק הזה). בינתיים, הנה סקירה של מעט האטרקציות שכן קיימות בו.

אסור לפספס:

Ratatouille: The Adventure – זאת ה-אטרקציה של הפארק הזה, שלוקחת את המבקרים למטבח של השף רמי מהסרט רטטוי. זה מתקן Trackless , כלומר, מתקן שלא נוסע על מסילה ממשית. איך זה עובד? מאד בגדול, הרצפה מרושתת בחיישנים, ומחשב מנתב את הרכבים לכיוון הרצוי. מה זה אומר? שיש יותר מדרך אחת לחוות את המתקן – וכמה מסלולים שונים שניתן לעבור. מומלץ לקחת Fastpass.

The Twilight Zone Tower of Terror – הגרסה הפריזאית היא גרסת לייט של מה שיש בדיסניוורלד, יפה, מפורטת, ומומלצת. נסיעה במעלית המלון הנטוש שכוללת נפילות מפתיעות ומבט חטוף על הנוף היפיפה שנשקף מלמעלה. מומלץ לקחת Fastpass.
הגבלת גובה – 1.02 מ'. 

Mickey and the Magician – הופעה חדשה יחסית ומוצלחת במיוחד, שעוקבת אחרי מיקי מאוס במשימתו להפוך לקוסם. בדרך הוא פוגש דמויות מוכרות ואהובות, ועושה כל מיני קסמים עם אפקטים וויזואליים מגניבים. מתאים לכל המשפחה. ממליצה בחום!

רטטוי - וולט דיסני סטודיוז דיסנילנד פריז

Crush's Coaster –רכבת הרים מסתובבת עם הדמויות האהובות מ'מוצאים את נמו' בעלת טכנולוגיה ואפקטים לא רעים. כדאי להגיע כמה שיותר מוקדם כי התורים מתארכים ממש. הגבלת גובה – 1.07 מ', אבל עלולה בהחלט להיות אינטנסיבית מדי לילדים צעירים.

RC Racer – רכבת הרים. פשוט כך. האוטו על שלט (RC Car) מ'צעצוע של סיפור', שנוסע הלוך חזור בחצי לופ (צורת האות U). בשיא של כל צד נמצאים במאונך לקרקע, כך שזה מתקן עם סף ריגוש די גבוה. יש נוף ממש ממש יפה מהקצה העליון של כל צד.
הגבלת גובה – 1.20 מ'.

Cars ROAD TRIP – מה שפעם היה הסטודיוז טור, שלקח אותנו למסע נוסטלגי אחרי סרטים ואביזרים מסרטים – קיבל מייקאובר בינוני מאד עם הדמויות מסדרת סרטי 'מכוניות'. לכאורה, אנו יוצאים למסע אל כביש 66 האיקוני בארה"ב. בפועל מה שנשאר זו סצנת השטפון מהמתקן הישן (שקיבלה גם היא איזה טוויסט של דמויות), ועוד קצת בובות אודיו-אנימטרוניקה חביבות.
לילדים חובבי הסרט – אפשרי בהחלט. מדובר בהפוגה של ישיבה ברכבת בעלת תפוסה די גבוהה.

Studio tram tour - וולט דיסני סטודיוז

שאר המתקנים:

Art of Disney's Animation – זאת תערוכה חמודה, דומה למה שהיה פעם בהוליווד סטודיוז שבדיסני וורלד. הדבר המגניב באמת זה שאמורים להיות שם "שיעורי ציור" קצרים עם אנימטורים. כל אחד יכול להשתתף – מציירים איתם, מההתחלה ועד הסוף – דמות של דיסני.

Slinky Dog Zigzag Spin – סלינקי דוג (הכלב עם הקפיץ מהסרט 'צעצוע של סיפור'), שרודף אחרי הזנב של עצמו. הרכבת עצמה לא מרגשת במיוחד – עולה ויורדת בעיגול לא גדול.

Toy Soldiers Parachute Drop – עולה לאט במעלה העמוד, ואז נופל בבת אחת, מעוצב כמו חיילי הצעצוע של 'צעצוע של סיפור', שצונחים עם מצנחים. מלבד העיצוב, זהו מתקן מדף – כזה שאפשר למצוא גרסאות שלו בפארקי שעשועים מסביב לעולם.
הגבלת גובה – 81 ס"מ. 

Cars Quatre Roues Rallye – כמו המתקן של כוסות התה, אבל עם מכוניות. מעוצב חמוד, מתאים לילדים צעירים.

Slinky Dog - וולט דיסני סטודיוז דיסנילנד פריז

עכשיו תורכם:

הייתם בוולט דיסני סטודיוז? אילו מתקנים הכי אהבתם? מה אסור בשום פנים ואופן לפספס? על מה אפשר לוותר? ספרו לי בתגובות!
מתכננים טיול אל דיסנילנד פריז? קראו גם את הפוסט על האטרקציות בדיסנילנד פארק, דיסנילנד פריז.
צריכים עזרה? אשמח לעזור לכם בתכנון הטיול המושלם עבורכם.

שתפו אותי 🙂