תאריכי פתיחה רשמיים ל- 'מלחמת הכוכבים: קצה הגלקסיה'!

חברת דיסני הכריזה היום (7.3.2019) על תאריכי הפתיחה הרשמיים – והמוקדמים מהצפוי – לאזורים של מלחמת הכוכבים: קצה הגלקסיה (Star Wars: Galaxy's Edge) בהוליווד סטודיוז שבדיסניוורלד, ובדיסנילנד פארק שבדיסנילנד קליפורניה.

האזור בדיסנילנד שבאנהיים קליפורניה ייפתח ב-31 במאי (עוד פחות משלושה חודשים!), ובהמשך ייפתח האזור בהוליווד סטודיוז שבדיסניוורלד באורלנדו – כבר ב-29 באוגוסט.

תאריכי הפתיחה מוקדמים מהצפוי, ולפי דיסני הפתיחה הוקדמה לאור העניין הרב ש'מלחמת הכוכבים – קצה הגלקסיה' מעוררת אצל אוהבי דיסני ברחבי העולם. האזורים ייפתחו בשני שלבים, כאשר בשלב הראשון יהיה ניתן להיכנס לאזור ולחוות רק את אחד משני המתקנים שעתידים להיפתח בו – Millennium Falcon: Smugglers Run. בשלב השני שייפתח מאוחר יותר השנה, תיפתח האטרקציה השניה – Star Wars: Rise of the Resistance שצפויה להיות אחת האטרקציות המרשימות והמתקדמות שנראו עד היום בפארקים (לא רק בפארקים של דיסני 🙂 ).
כמובן שכבר בשלב הראשון יהיו פתוחות לקהל חנויות מעוצבות, סחורה ממותגת וייחודית ל- Star Wars: Galaxy's Edge, ומסעדות המציעות אוכל מיוחד וחוויה כוללת שכולה 'מלחמת הכוכבים'.

תאריכי פתיחה לאזור של מלחמת הכוכבים קצה הגלקסיה - דיסניוורלד אורלנדו דיסנילנד קליפורניה

  All Images are official by Disney, Through Disney Parks Blog

כדי לייצר איזושהי בקרת קהל, דיסני נוקטים במספר אמצעים – ולכן אם אתם מתכננים להגיע לאחד משני הפארקים, כדאי לכם להמשיך ולקרוא.

דיסנילנד קליפורניה:

אורחים המתכוונים לבקר ב- Star Wars: Galaxy's Edge בין התאריכים 31 במאי ועד ה-23 ביוני יצטרכו לבצע הזמנה (ללא עלות, מעין "שמירת מקום") כדי להיכנס לאזור. הזמינות של הזמנות אלו תהיה כמובן מוגבלת.
אורחים השוהים באחד משלושת המלונות של דיסנילנד יקבלו הזמנה לכניסה אל האזור באופן אוטומטי (הזמנה אחת לכל אורח רשום). כמובן שבנוסף יש צורך בכרטיס כניסה לפארק כדי להיכנס 🙂

הוליווד סטודיוז, דיסניוורלד פלורידה:

לעומת דיסנילנד, בדיסניוורלד לא יהיו 'הזמנות' שכאלו, לפחות נכון לכרגע. מה שכן, נראה שיהיה צורך בכרטיס כניסה להוליווד סטודיוז באופן ספציפי (לעומת המצב בשוטף – בו אין צורך לבחור את הפארק הספציפי בו תרצו לבקר מראש), ואלו יהיו זמינים בכמות מוגבלת.
לשמחת הנוסעים שמתכננים לשהות באחד הריזורטים של דיסני, האזור של Star Wars: Galaxy's Edge יהיה פתוח ב- Extra Magic Hours (השעות הנוספות בהן הפארקים פתוחים רק עבור אורחי הריזורטים). 

מידע כללי לקראת ביקור ב- 'מלחמת הכוכבים: קצה הגלקסיה':

בתור התחלה, שירות הפאסט פאס (הכולל בתוכו את FastPass+ בדיסניוורלד, ואת ה- MaxPass בדיסנילנד קליפורניה) לא יהיה זמין עבור Millennium Falcon: Smugglers Run. למרות זאת – התורים (אם תהיתם) צפויים בקלות להגיע ל-3-4 שעות – כמו שראינו בפתיחת המתקן של לשבור את הקרח באפקוט – Frozen Ever After, וכמו שעדיין רואים בימים מסוימים במתקנים של פנדורה באנימל קינגדם, גם שנה וחצי אחרי הפתיחה.

האזור יהיה פתוח בשעות הפעילות הרגילות של הפארק. בדיסניוורלד כאמור, יישאר פתוח גם ב- Extra Magic Hours, אך לעומת זאת בדיסנילנד (המציעה Extra Magic Hour בבקרים נבחרים) – האזור לא יהיה פתוח בשעה זו וייפתח בשעת הפתיחה הרשמית של הפארק.

בדיסני לא מתחייבים כי סגירת הזמנה ו/או לינה בריזורט יקנו לכם באופן ודאי כניסה לאזור, וכי הכניסה תהיה מותנית בעמידה במגבלות התפוסה של האזור באופן ספציפי, והפארק בכלליות. אם כי אני מניחה שמדובר ברשת בטחון, כיוון שהם עושים מאמץ גדול לנהל את הקהל כמו שצריך.

אני לא בטוחה אם הדגשתי את זה מספיק עד כה – הביקוש לביקור באזורים החדשים הוא חסר תקדים, והעומסים צפויים להיות עצומים. אם אתם לא מעריצים מושבעים של מלחמת הכוכבים, ותאריכי הביקור שלכם גמישים – הייתי ממליצה לבקר לפני פתיחת האזורים החדשים. במידה ותבקרו לאחר הפתיחה – ממליצה להתכונן מראש ולהיערך לעומס הצפוי.

עכשיו תורכם:

מתכוונים לבקר ב'מלחמת הכוכבים: קצה הגלקסיה' בסמוך לפתיחה? ואולי מתכננים להגיע מאוחר יותר השנה? לאיזה פארק אתם טסים ומה אתם הכי מחכים לחוות? ספרו לי בתגובות!

טסים לפארקים של דיסני ולא יודעים מאיפה להתחיל? אשמח לעזור לכם בתכנון הטיול!

שתפו אותי 🙂

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest