טירה חדשה, פרוזן ומארוול מגיעים להונג קונג דיסנילנד

בשנים האחרונות דיסני משקיעה מאמצים גדולים בשיפור הפארקים ה"עייפים" שלה ברחבי העולם.
המהלך התחיל עם החזרת הבעלות המלאה על דיסנילנד פריז והשדרוג שהוא עבר ועובר בשנים האחרונות (כאשר המיקוד כרגע הוא על האזורים שיתווספו לוולט דיסני סטודיוז פארק), ועכשיו תורו של הונג קונג דיסנילנד.

השיפוץ, שצפוי להסתיים ב2023 ולעלות כמעט 1.5 מליארד דולר – מוסיף לפארק אזור חדש של הסרט 'לשבור את הקרח', אטרקציות של מארוול וטירה חדשה לגמרי.

טירת החלומות הקסומים

הטירה החדשה שנקראת Castle of Magical Dreams ונמצאת בשיא השיפוצים בימים אלו, שואבת השראה לעיצובה מ-13 סיפורים שונים של דיסני, המתמקדים בנסיכות וגיבורות. 
עיצוב המבנה יכלול בין השאר עיטורים כמו המרכבה של סינדרלה, התפוח של שלגיה והורד של בל מהיפה והחיה, בנוסף לעיטורים ופסלים מקוריים.

הטירה תשמש כמובן כבסיס למופעים חדשים – מופע יום ומופע לילה (שוודאי יכלול הקרנות מתקדמות על הטירה כמו בפארקים האחרים), ובתוכה יהיה ניתן למצוא 'ביבידי בובידי בוטיק' חדש – המקום למהפכי נסיכות לילדות.

טירה הונג קונג דיסנילנד איור קונספט

לשבור את הקרח

לאחר ההכרזה על האזור של פרוזן שייפתח בדיסנילנד פריז, גילינו כי גם בהונג קונג דיסנילנד צפוי להפתח אזור שכזה.

האזור שייפתח בהונג קונג, יכיל שתי(!) אטרקציות חדשות.
הראשונה – Frozen Ever After, ממש כמו זו שתוכלו למצוא באזור של נורווגיה באפקוט שבדיסניוורלד. שלוקחת את המבקרים למסע בעקבות הסיפור של לשבור את הקרח, עם אנה, אלזה, אולף וכל שאר החברים.

השניה והמרגשת יותר תהיה רכבת הרים שתקרא Wandering Oaken’s Sliding Sleighs, ותיקח את המבקרים לנסיעה מהירה ומפותלת ברחבי ארנדייל בתוך 'מזחלות שלג'.
כל נסיעה תתחיל מהחנות המפוקפקת של אוקן (בה מבקרת אנה בסרט הראשון בחיפושה אחרי אלזה), ותמשיך בכך שאולף וסוון יעזרו למשוך את המזחלת שלכם במעלה גבעה לפני שישלחו אתכם לדרככם.

רכבת הרים לשבור את הקרח הונג קונג דיסנילנד

מארוול

את התוספות הראשונות של מארוול ניתן כבר לראות בפארק, עם ה- Iron Man Experience, והאטרקציה החדשה שנפתחה במאי האחרון – Ant-Man and The Wasp: Nano Battle!

האטרקציה של אנט מן היא ייחודית להונג קונג דיסנילנד. מדובר במתקן אינטראקטיבי בעיצוב מרשים. למעשה, זו האטרקציה הראשונה בפארקים של דיסני המבוססת על גיבורת על נשית. 

שתפו אותי 🙂

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest