מדריך אוכל – האלווין | דיסניוורלד

בכל שנה במשך התקופה שמקדימה לליל כל הקדושים (Halloween), מתרחשות מסיבות חגיגיות במג'יק קינגדם, שכולן האלווין, תחפושות והפחדות-לא-מפחידות סטייל דיסני. לצערנו השנה בגלל מגבלות הקורונה, בוטלו המסיבות הללו (Mickey's Not-So-Scary Halloween Party) בדיסניוורלד.
למרות ביטול המסיבות, דיסני ממשיכים במסורת השנתית של יצירת קולקציה יחודית של אוכל להאלווין, שניתן להשיג במקומות שונים ברחבי הפארקים.

בפוסט הזה תקבלו הצצה לחטיפים המיוחדים שיש במסיבות אלה והיכן ניתן להשיג אותם. שימו לב- כל הדברים הטעימים יהיו זמינים החל מה-8 לספטמבר (אלא אם צוין אחרת).

הערה חשובה לפני שמתחילים: כל המנות שאני מציינת שהן ללא גלוטן, הן מה שנקרא Gluten Friendly. מה זה אומר? שהמנה היא ללא גלוטן, אבל המסעדה לא נקייה מגלוטן, ולכן הם לא מתחייבים לתואר Gluten Free.

מג'יק קינגדם:

רול קינמון (Mickey Cinnamon Roll) – רול קינמון בצורת הראש של מיקי מאוס, עם זיגוג כתום – לבן. אפשר להשיג ב- Main Street Bakery.

דונאטס קינמון (Cinnamon Donuts) – אחד הדברים השווים ברשימה, לפחות מבחינת הכלי השווה שמקבלים איתו. דונאטס (יותר כמו דונאט הולז* מכוסים בסוכר וקינמון, שמגיעים בתוך מיכל של אחת מהרוחות הטרמפיסטיות של ההאנטד מנצ'ן.

אפשר להשיג בפקוס ביל (Pecos Bill Tall Tale Inn & Café).

הנאצ'וס של האדס (Hades Nachos) – נאצ'וס שעועית שחורה עם חתיכות עוף ברוטב באפאלו, חסה, עגבניות, שמנת חמוצה, סלסה וחתיכות פלפל חלפניו. אפשר להשיג בפקוס ביל (Pecos Bill Tall Tale Inn & Café).

 עוגת החתונה של קונסטנס (Constance's For Better or For Worse Wedding Cake) -עוגת הדרים עם קרם פטל, פרחי קצפת וגרזן משוקולד. אפשר להשיג ב- Liberty Square Market.

אוכל ליל כל הקדושים 2020 דיסניוורלד

All Images are official by Disney, Through Disney Parks Blog

וופל מיקי עם סאנדיי דלעת (Pumpkin Spiced Waffle Sundae) – וופל בצורת מיקי בטעם דלעת מתובלת, לצד גלידת וניל, קצפת, זילוף קרמל וסוכריות (בצבעי כתום-שחור, איך לא). אפשר להשיג ב-סליפי הולו (Sleepy Hollow).

פלואוט יצורים אומללים של אורסולה (Poor Unfortunate Souls Float) – למי שלא מכיר, Float הוא נשנוש סופר אמריקאי של גלידה רכה (גלידה אמריקאית) עליה נמזג משקה (אם אתם לא מכירים את ה-Pineapple Float, רוצו לקרוא עליו ברשימת הסנאקס המתוקים הכי קלאסיים של דיסני). כאן מדובר בגלידת וניל, סירופ פטל שחור וקולה.
אפשר להשיג ב-Storybook Treats.

מילקשייק דלעת מתובלת (Pumpkin Spice Milkshake) – ועליו קצפת, זילוף קרמל, סוכריות וקשית מרשמלות בצורת הראש של מיקי. אפשר להשיג ב-Auntie Gravity's Galactic Goodies.

סאנדיי דלעת מתובלת (Pumpkin Spice Soft-Serve Sundae) – גלידה אמריקאית בטעם דלעת מתובלת (כאמור, ה-טעם של חודשי הסתיו בארה"ב) ועליה קרמל, קצפת וסוכריות. אפשר להשיג ב-Auntie Gravity's Galactic Goodies.

אוכל halloween 2020 דיסניוורלד

המבורגר המפלצות של מיקי (Mickey Monster Mash Burger) – המבורגר עם גבינת Meunster, כדורי פירה מטוגנים, בייקון ואיולי סרירצ'ה. אפשר להשיג ב-Cosmic Ray's Starlight Café.

פלואוט יצורים אומללים של אורסולה (Poor Unfortunate Souls Float) – למי שלא מכיר, Float הוא נשנוש סופר אמריקאי של גלידה רכה (גלידה אמריקאית) עליה נמזג משקה (אם אתם לא מכירים את ה-Pineapple Float, רוצו לקרוא עליו ברשימת הסנאקס המתוקים הכי קלאסיים של דיסני). כאן מדובר בגלידת וניל, סירופ פטל שחור וקולה.
אפשר להשיג ב-Storybook Treats.

מילקשייק דלעת מתובלת (Pumpkin Spice Milkshake) – ועליו קצפת, זילוף קרמל, סוכריות וקשית מרשמלות בצורת הראש של מיקי. אפשר להשיג ב-Auntie Gravity's Galactic Goodies.

צ'וּרוֹס  – צ'וּרוֹס חמימים וטעימים בציפוי סוכר כתום ושחור. אפשר להשיג ב-Auntie Gravity's Galactic Goodies.

קוביות קרח רב פעמיות מאירות של אוּגי בוּגי – זה אמנם לא ממש אוכל, אבל אפשר לרכוש אותן בכל מיני מסעדות Quick Service.

כוס רב פעמית של ג'ק סקלינגטון – אם כבר בדברים ממותגים שהם לא אוכל עסקינן, אז גם הכוס (המגניבה להפליא!!) של ג'ק סקלינגטון נכנסת לקטגוריה. אפשר למצוא אותה בכל מיני מסעדות Quick Service, וגם בדוכני מכירה חיצוניים ברכבי הפארק..

מיכל פופקורן של אוּגי בוּגי / מיכל פופקורן של דלעת (מפלסטיק, כן?) בצורת הראש של מיקי / מיכל פופקורן האלווין (האופציה הבסיסית מכולן כמובן) – אפשר להשיג בדוכני הפופקורן ברחבי הפארק.

מיכלי פופקורן של הרוחות הטרמפיסטיות (Hitchhiking Ghosts מההאנטד מנצ'ן) – אפשר להשיג בעגלת הפופקורן שב-Liberty Square.

כוס רב פעמית של הרוחות הטרמפיסטיות  – צ'וּרוֹס חמימים וטעימים בציפוי סוכר כתום ושחור. אפשר להשיג ב-Auntie Gravity's Galactic Goodies.

כוס רב פעמית של מאדאם ליאוטה – אפשר לרכוש ב- Sleepy Hollow.

אפקוט:

קאפקייקס האלווין – קאפקייק שוקולד או קאפקייק וניל מצופים בקרם חמאה (buttercream), עם קישוט דלעת מיקי. הקאפקייקס יהיו זמינים ביום עצמו של האלווין בלבד ב- Sunshine Seasons.

התבשיל של נמו וסקווירט (הצב הקטן מהסרט) – בראוני שוקולד עם שברי עוגיית שוקולד-צ'יפס ומעליו שברי בייגלה מצופים בשוקולד לבן, וקישוט בצורת דלעת-מיקי. אפשר להשיג ביום עצמו של האלווין ב- Coral Reef Restaurant.

עוגיית סוכר להאלווין – עוגיית סוכר מכוסה בסוכריות. אפשר להשיג ביום עצמו של האלווין ב- Traveler's Cafe וב- Garden Grill.

קייק פופ – קייק פופ שוקולד מצופה בסוכריות. אפשר להשיג ביום עצמו של האלווין ב – Desserts & Champagne Marketplace in World Showplace, של פסטיבל ה-Food & Wine.

מיכל פופקורן של אוּגי בוּגי – אפשר להשיג בדוכן הפופקורן באזור של קנדה וב- Fife&Drum.

מיכל פופקורן של הקדרה הירוקה – אפשר להשיג ב – Eats at EPCOT Experience ובעגלת הפופקורן שליד Mission Space.

מיכל פופקורן האלווין – אפשר להשיג בכל דוכני הפופקורן ברחבי הפארק.

קשית רב פעמית של צמיג-דלעת (בתמונה למטה.. בחלק על ה-Animal Kingdom) – אפשר להשיג ב- Sunshine Seasons וב- Regal Eagle Smokehouse: Craft Drafts & Barbecue.

אנימל קינגדם:

קאפקייק של סקאר – אחד הקינוחים הכי שווים (ויפים) ברשימה. קאפקייק רד וולוט במילוי מרשמלו צלוי, עם ציפוי מרשמלו שוקולד, מכוסה בפירורי שוקולד , להבות משוקולד חלב ותמונה אכילה של סקאר מסוכר. אפשר להשיג ב- Creature Comfprts, Flame Tree Barbecue ו- Restaurantosaurus.

פונץ' תפוח מפחיד (ללא אלכוהול) – ספרייט וסירופ מונין-תפוח עם המווווווווון קרח, מקושט בקשית מצופה בקריסטלי סוכר, נחש גומי עם תפוח מורעל מאיר (מפלסטיק) ושפת כוס מצופה סוכר. אפשר להשיג ב- Flame Tree Barbecue ו- Isle of Java.

פונץ' תפוח רקוב (אלכוהולי) – וויסקי Fireball Cinnamon ו – Angry Orchard על קרח. מקושט בתפוח מורעל מאיר (מפלסטיק) ונחשי גומי. אפשר להשיג ב-Flame Tree Barbecue.

קשית רב פעמית של צמיג-דלעת – אפשר להשיג באחד מהמקומות הבאים:  Tamu Tamu, Trek Snacks, Restaurantosaurus, TriloBites או בעגלות גלידה ברחבי הפארק.

מיכל פופקורן של הקדרה הסגולה / מיכל פופקורן להאלווין – אפשר להשיג ב – Trek Snacks, ממש מחוץ ל-Expedition Everest.

הוליווד סטודיוז:

תפוח מזוגג מורעל – מוס תפוח וקרמל מכוסה בגלייז אדום על בסיס קראנצ'י. קינוח יפה במיוחד. אפשר להשיג ב- Trolley Car Café.

קאנולי עוגת גבינה ודלעת – קאנולי עוגת גבינה-דלעת עם פירורי פרלינה לוז. אפשר להשיג ב- PizzaRizzo.

טירמיסו דלעת – שכבות של קרם מסקרפונה ועוגת דלעת. אפשר להשיג ב- Rosie’s All-American Café.

אקלייר שוקולד ועצמות – אקלייר שוקולד עם מוס שוקולד מריר ועצמות משוקולד לבן. אפשר להשיג ב- Backlot Express.

סיידר תפוחים קפוא (ללא אלכוהול) – מוגש עם קישוט של תפוח מורעל (ומאיר!) מפלסטיק. אפשר להשיג ב- Rosie’s All-American Café, ב- Backlot Express או ב- PizzaRizzo.

סיידר תפוחים קפוא עם Crown Royal Regal Apple (אלכוהולי) – מוגש עם קישוט של תפוח מורעל (ומאיר!) מפלסטיק. אפשר להשיג ב- Rosie’s All-American Café, ב- Backlot Express או ב- PizzaRizzo.

 מיכל פופקורן של הקדרה הכתומה – אפשר להשיג בכל אחד מהבאים: Anahiem Produce, Hollywood Popcorn, and Animation Popcorn.

קשית רב פעמית של צמיג-דלעת – אפשר להשיג בכל אחד מהבאים: Rosie’s All-American Café, Backlot Express, PizzeRizzo, and Anaheim Produce.

עכשיו תורכם:

איזה מהחטיפים של האלווין נשמע לכם הכי טעים? ואיזה הכי יפה? מתכננים להיות באחת ממסיבות ההאלווין – Mickey's Not-So-Scary Halloween Party? ספרו לי בתגובות!

מתכננים טיול לדיסניוורלד? צריכים עזרה? אשמח לעזור לכם בתכנון הטיול המושלם עבורכם.

שתפו אותי 🙂

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on pinterest